Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
FKTK kontrole un uzdevumi ABLV Bank AS pašlikvidācijas procesā

Šīs bankas pašlikvidācija ir papildināta ar būtiskiem kontroles elementiem, lai novērstu jebkādu nelegāli iegūtu līdzekļu apriti. Kāds ir FKTK izveidotais kontroles mehānisms un kā notiks tā izpilde un uzraudzība, vairāk lasiet šeit.


Eiropas banku iestāde brīdina par virtuālās valūtas riskiem

| Drukāt

Eiropas banku iestāde brīdina par virtuālās valūtas riskiem

Eiropas Banku iestāde (EBI) šodien publicējusi brīdinājumu par riskiem, kas saistīti ar virtuālās valūtas, piemēram, Bitcoin, izmantošanu, veicot dažādus virtuālās valūtas darījumus. EBI norāda, ka pašlaik patērētāju tiesības netiek aizsargātas, jo nav izstrādāti īpaši noteikumi darījumiem, kuri veikti, izmantojot virtuālo valūtu kā maksāšanas līdzekli, tādējādi pastāv risks zaudēt naudu. Turklāt, kā norāda EBI, nav nekādu garantiju, ka valūtas vērtība nākotnē nemainīsies. Brīdinājums tiek izdots laikā, kad EBI izvērtē visus būtiskos aspektus, kas saistīti ar virtuālo valūtu turpmāko lietošanu, lai izlemtu par iespējamo uzraudzību un nepieciešamo regulējumu.

Vairāk informācijas šeit:

http://www.eba.europa.eu/-/eba-warns-consumers-on-virtual-currenciesKNAB - Gods pār varu