Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Inovāciju centrs - Komanda

| Drukāt

Laipni lūgti FKTK jaunajā virtuālajā vidē – INOVĀCIJU CENTRĀ! Šeit varat droši uzrunāt mūsu ekspertus, uzzināt aktualitātes par inovācijām un to iespējām Latvijas finanšu sektorā, noskaidrot svarīgus praktiskus jautājumus saistītus ar FinTech jomu, kā arī rosināt jaunus diskusiju tematus mūsu turpmākam dialogam.

Mūsu inovāciju atbalsta komanda ir FKTK eksperti, kas specializējušies tiesību normu pārzināšanā, arī to interpretācijas iespējās saistībā ar inovatīvu finanšu pakalpojumu risinājumiem, t.sk. bezprecedenta gadījumiem. Ja nepieciešams, mēs sazināmies ar sadarbības iestādēm, lai kopīgās diskusijās nonāktu pie abpusēji pieņemamiem atrisinājumiem. 

Saziņai:

Ingus

Ingus Valtiņš

vecākais juriskonsults

“Nākotni veidojam šodien - tehniskie risinājumi ne tikai atvieglo dzīvi, bet padara to arī interesantāku”.

Kontakti:
tālr.: 67774925
e-pasts: ingus.valtins@fktk.lv

Jums ir iespēja saņemt FKTK konsultāciju pa tālruni, uzdot jautājumu elektroniski e-pastā vai norunāt tikšanos ar mūsu ekspertiem klātienē FKTK birojā Rīgā Kungu ielā 1 (ieeja no Rātslaukuma puses).