Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Inovāciju centrs - Licencēšana

| Drukāt

Laipni lūgti FKTK jaunajā virtuālajā vidē – INOVĀCIJU CENTRĀ! Šeit varat droši uzrunāt mūsu ekspertus, uzzināt aktualitātes par inovācijām un to iespējām Latvijas finanšu sektorā, noskaidrot svarīgus praktiskus jautājumus saistītus ar FinTech jomu, kā arī rosināt jaunus diskusiju tematus mūsu turpmākam dialogam.

FKTK Inovāciju centrs ir atvērta sarunu vieta par jauniem un jo īpaši – inovatīviem risinājumiem, kas sniegtu pienesumu mūsu finanšu sektora iespēju daudzveidībai un pakalpojumu efektivitātei, kā arī jaunas iespējas patērētājiem – šo pakalpojumu lietotājiem un investoriem kā attīstības atbalstam un veicinātājiem. 

Jauns finanšu pakalpojums

Ja pārstāvat t.s. tradicionālo finanšu pakalpojumu sniedzēju, tad, lūdzu, apmeklējiet mūsu mājaslapas sadaļu "Licencēšana", lai uzzinātu par licencēšanas prasībām jaunu regulēto finanšu pakalpojumu sniegšanai – noguldījumu pieņemšana, ieguldījumu pārvaldīšana, kapitāla piesaistīšana, finanšu instrumentu emisija, maksājumu vai elektroniskās naudas pakalpojumu sniegšana, apdrošināšana.

Inovatīvs finanšu pakalpojums:

Ja domājat, ka jūsu iecere atbilst drīzāk inovatīvo pakalpojumu pazīmēm, tad pārliecinieties par to Inovāciju Centra sadaļā: Viedokļi/Definējumi un sazinieties ar mūsu inovāciju atbalsta KOMANDU.

NB! īpaši nosacījumi:

Kopš 28.03.2017. personām, kas plāno sniegt inovatīvu maksājumu pakalpojumu un iesniedz dokumentus maksājumu iestādes vai elektroniskās naudas iestādes licences vai reģistrācijas saņemšanai, kā arī - dokumentu izskatīšanas maksa ir noteikta 450 EUR apmērā, (parasti – 5000 EUR) kā arī pirmajos trijos darbības gados maksa par uzraudzības veikšanu ir 1000 EUR (parasti – vismaz 7000 EUR/gadā + līdz 1.4% no iestādes ienākumiem) gadā.