Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

FKTK brīdina par "Buy time" sniegtajiem pakalpojumiem

| Drukāt

FKTK brīdina par Buy time sniegtajiem pakalpojumiem

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) brīdina par Buy time jeb uzņēmuma "Buy time incorporated" LLP (Lielbritānijas Apvienotajā Karalistē) piedāvātajiem pakalpojumiem tās mājaslapā https://buytimeinc.com/en/. FKTK norāda, ka minētajam uzņēmuma nav tiesību izsludināt noguldījumu vai citu atmaksājamo līdzekļu pieņemšanu un pieņemt tos, kā arī, aicināt iedzīvotājus veikt ieguldījumus tā kapitālā, bez atbilstošas atļaujas. 

Gadījumā, ja ir nodarīti zaudējumu vai aizdomas par krāpšanu, aicinām iedzīvotājus vērsties Valsts policijā.

FKTK rekomendē sadarboties ar tādiem finanšu pakalpojumu sniedzējiem, kuri saņēmuši attiecīgu atļauju finanšu pakalpojumu sniegšanai. FKTK uzrauga tikai tādus pakalpojuma sniedzējus, kas saņēmuši attiecīgu atļauju finanšu pakalpojumu sniegšanai

FKTK aicina iedzīvotājus pirms sadarbības uzsākšanas ar kādu no finanšu pakalpojumu sniedzējiem pārliecināties par to tiesībām sniegt finanšu pakalpojumus Latvijā. Informācija par visiem licencētajiem finanšu pakalpojumu sniedzējiem Latvijā ir atrodama Komisijas mājaslapā sadaļā ''Tirgus dalībnieki'' (www.fktk.lv).