Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Aicina darbā Vecāko metodikas ekspertu(-i) Regulējošo prasību daļā

| Drukāt

Prasības:

  • augstākā izglītība sociālajās zinātnēs (ekonomikā, finansēs) vai matemātikā;
  • vēlama piecu gadu profesionālās darbības pieredze, kas saistīta ar ekonomiku, finansēm, grāmatvedību, normatīvo aktu izstrādi, vai riska analīzi finanšu sektorā;
  • Latvijas Republikas un Eiropas Savienības finanšu un kapitāla tirgu regulējošo normatīvo aktu pārzināšana;
  • izpratne par tirgus risku (procentu likmju risks, valūtas risks, kapitāla vērtspapīru risks, preču risks), norēķinu riska un kredīta vērtības korekcijas riska pārvaldīšanas, kapitāla prasību aprēķina metodēm;
  • teicamas argumentācijas un prezentācijas prasmes;
  • teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas;
  • datorzināšanas pieredzējuša lietotāja līmenī;
  • zināšanas/darba pieredze tirgus risku stresa testēšanā un regulējuma kvantitatīvās ietekmes izvērtējuma jomā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Pienākumi:

  • analizēt Eiropas Savienības institūciju tiesību aktu projektus un gatavot viedokļu dokumentus par tiem;
  • izstrādāt Latvijas Republikas tiesību aktu, FKTK normatīvo noteikumu un attiecīgo pārskatu formu projektus;
  • piedalīties kredītiestāžu pārskatu par kapitāla pietiekamības novērtēšanas procesu izskatīšanā
  • vērtēt izmaiņu regulējošajās prasībās ietekmi uz finanšu un kapitāla tirgus dalībniekiem;
  • piedalīties Eiropas Savienības institūciju izveidoto darba grupu darbā.

Piedāvājam:

  • konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu profesionālu kolēģu   komandā;
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi un pieredzes apmaiņu ar starptautiskajiem sadarbības partneriem;
  • labus darba apstākļus.

Pieteikuma vēstuli un CV līdz š.g. 24. oktobrim sūtīt Finanšu un kapitāla tirgus komisijai Kungu ielā 1, Rīgā, LV-1050; fakss: 6722 5755; e-pasts: anita.martinsone@fktk.lv.