Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

FKTK aicina darbā VECĀKO UZRAUDZĪBAS EKSPERTU(-I) Monetāro finanšu iestāžu risku novērtēšanas daļā

| Drukāt

Prasības:

·      augstākā izglītība sociālajās zinātnēs (ekonomikā vai finanšu vadībā) vai dabas zinātnēs (matemātikā);

·      labas zināšanas ekonometrijā un pieredze darbā ar programmēšanas valodām tiks uzskatītas par priekšrocību;

·      vēlama ne mazāk kā piecu gadu profesionālās darbības pieredze finanšu un kapitāla tirgus jomā;

·      zināšanas un pieredze risku vadības jautājumos un finanšu analīzes veikšanā;

·      Latvijas Republikas un Eiropas Savienības finanšu un kapitāla tirgus darbību regulējošo normatīvo aktu pārzināšana un prasme tos pielietot konkrētajā specializācijas jomā;

·      labas analītiskās, saskarsmes, argumentācijas un prezentācijas prasmes;

·      spēja strādāt paaugstinātas spriedzes apstākļos;

·      teicamas latviešu, labas angļu un krievu valodas zināšanas;

·      datorprasmes pieredzējuša lietotāja līmenī (MS Office).

Pienākumi:

·      piedalīties banku iekšējo kredītriska modeļu apstiprināšanas pārbaudēs un regulārajā uzraudzībā ECB vienotā uzraudzības mehānisma ietvaros;

·      sagatavot novērtējumus un prezentēt darba rezultātus par banku darbību un tās atbilstību normatīvo aktu prasībām, par banku darbībai piemītošajiem riskiem un risku pārvaldīšanas metodēm;

·      analizēt citu valstu tiesību aktus, un uzraudzības institūciju prasības banku uzraudzības jomā un spēt tās pielietot, piedaloties banku pārbaudēs.

Piedāvājam:

·    konkurētspējīgu atalgojumu no 2018 EUR līdz 2883 EUR mēnesī (pirms nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas;

·    interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu profesionālu kolēģu komandā;

·    iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi un pieredzes apmaiņu ar starptautiskajiem sadarbības partneriem;

·    labus darba apstākļus.

Pieteikuma vēstuli un CV līdz š.g. 17. februārim sūtīt Finanšu un kapitāla tirgus komisijai Kungu ielā 1, Rīgā, LV-1050; fakss: 6722 5755; www.fktk.lv; e-pasts: anita.martinsone@fktk.lv.