Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

FKTK aicina darbā NILLTFN INFORMĀCIJAS SISTĒMU AUDITORI (-U) Atbilstības kontroles departamenta Darījumu analīzes daļā

| Drukāt

Prasības:

  •  augstākā izglītība informācijas tehnoloģiju vai sociālajās zinātnēs (ekonomikā vai finansēs);
  • Latvijas Republikas normatīvo aktu, kas saistīti ar IT sistēmu pārvaldību, pārzināšana;
  • Latvijas Republikas un Eiropas Savienības finanšu un kapitāla tirgus darbību regulējošo normatīvo aktu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas jomā pārzināšana un prasme tos pielietot;
  • vēlama vairāk nekā trīs gadu profesionālās darbības pieredze noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas jomā;
  • profesionālās darbības pieredze IT risinājumu izmantošanā analītiskās informācijas apstrādē;
  • labas zināšanas IT drošības, pārvaldības, audita un riska vadības jautājumos;
  • teicamas latviešu, labas angļu un krievu valodas zināšanas;
  • labas analītiskās, argumentācijas un prezentācijas prasmes;
  • vispārpieņemto starptautisko standartu pārzināšana Noziedzīgi iegūtu līdzekļu un terorisma finansēšanas novēršanas jomā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Pienākumi:

  • veikt regulāras finanšu pakalpojumu sektora dalībnieku NILLTF riska pārvaldības IT sistēmu pārbaudes;
  • vērtēt NILLTF riska pārvaldības IT sistēmas atbilstību finanšu pakalpojumu sektora dalībnieka NILLTF riska profilam;
  • vērtēt NILLTF riska pārvaldības IT sistēmas atbilstību IT drošības standartiem;
  • sagatavot atbilstošus ziņojumus un ieteikumus par veiktas pārbaudes rezultātiem.

Piedāvājam:

  • konkurētspējīgu atalgojumu no 2018 EUR līdz 2883 EUR mēnesī (pirms nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas;
  • interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu profesionālu kolēģu komandā;
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi un pieredzes apmaiņu ar starptautiskajiem sadarbības partneriem;
  • labus darba apstākļus.

Pieteikuma vēstuli un CV līdz 2019. gada 28. maijam sūtīt Finanšu un kapitāla tirgus komisijai Kungu ielā 1, Rīgā, LV-1050; fakss: 6722 5755; www.fktk.lv; e-pasts: anita.martinsone@fktk.lv