Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Aicinām darbā VECĀKO JURISKONSULTI (-U) Licencēšanas daļā

| Drukāt

Finanšu un kapitāla tirgus komisija aicina darbā VECĀKO JURISKONSULTI (-U) Licencēšanas daļā uz noteiktu laiku (1 gads)

Prasības:

  • augstākā izglītība tiesību zinībās;
  • ne mazāk kā trīs gadu profesionālās darbības pieredze normatīvo aktu piemērošanā;
  • vēlama profesionālās darbības pieredze normatīvo aktu izstrādāšanā;
  • Latvijas Republikas un Eiropas Savienības normatīvo aktu pārzināšana finanšu jomā;
  • labas zināšanas administratīvo tiesību un komerctiesību jomā;
  • izpratne par finanšu un ekonomikas jautājumiem;
  • teicamas latviešu un labas angļu valodas zināšanas;
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office);
  • analītiska domāšana.

Pienākumi:

  • izskatīt finanšu un kapitāla tirgus dalībnieku iesniegtos dokumentus un izvērtēt to atbilstību normatīvo aktu prasībām;
  • sniegt konsultācijas par normatīvo aktu piemērošanu;
  • piedalīties finanšu un kapitāla tirgus dalībnieku darbības regulējošo normatīvo aktu izstrādē;
  • sekot Eiropas Savienības normatīvo aktu projektu izstrādes gaitai, analizēt to ietekmi uz Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem un gatavot atzinumus par tiem.

Piedāvājam:

  • konkurētspējīgu atalgojumu 2018 EUR līdz 2883 EUR mēnesī (pirms nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas;
  • interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu profesionālu kolēģu komandā;
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi un pieredzes apmaiņu ar starptautiskajiem sadarbības partneriem;
  • labus darba apstākļus.

Pieteikuma vēstuli un CV līdz š.g. 17. jūnijam sūtīt Finanšu un kapitāla tirgus komisijai Kungu ielā 1, Rīgā, LV-1050; fakss: 6722 5755; www.fktk.lv; e-pasts: anita.martinsone@fktk.lv