Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

2016-11-22 Konsultatīvās finanšu un kapitāla tirgus padomes sēde

| Drukāt

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas 

Konsultatīvās finanšu un kapitāla tirgus padomes sēdes

DARBA KĀRTĪBA

Norises vieta: Rīgā, Kungu ielā 1, 200. telpā

Sēdes norises laiks: 22.11.2016., plkst. 14.00.

 

1. Darba kārtības apstiprināšana.

2. Noteikumu projekts "Atļaujas izmantot kapitāla prasību aprēķinā iekšējos modeļus, pieejas un metodes saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) Nr. 575/2013 (2013. gada 26. jūnijs) par prudenciālajām prasībām attiecībā uz kredītiestādēm un ieguldījumu brokeru sabiedrībām, un ar ko groza Regulu (ES) Nr. 648/2012 saņemšanas normatīvie noteikumi".

3. Noteikumu projekts "Kapitāla un likviditātes pietiekamības novērtēšanas procesa izveides normatīvie noteikumi".

4. Grozījumi "Kredītiestāžu, ieguldījumu brokeru sabiedrību un ieguldījumu pārvaldes sabiedrību gada pārskata un konsolidētā gada pārskata sagatavošanas normatīvajos noteikumos"".

5. Noteikumu projekts "Apdrošināšanas un pārapdrošināšanas sabiedrību un nedalībvalstu apdrošinātāju filiāļu gada pārskata un konsolidētā gada pārskata sagatavošanas normatīvie noteikumi".

6. Noteikumu projekts "Sadarbības ar trešajām personām un prasību darījuma attiecībām ar klientiem, kuru identifikācijā vai izpētē izmantoti trešās personas pakalpojumi, normatīvie noteikumi".

7. Noteikumu projekts "Informācijas par kredītiestādes klientiem un to veiktajiem darījumiem apkopošanas un sniegšanas Finanšu un kapitāla tirgus komisijai normatīvie noteikumi".