Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Iepirkums "Servera iegāde" (iepirkuma identifikācijas numurs FKTK 2016/19)

| Drukāt

Skaidrojums par iepirkuma "Servera iegāde" nolikuma 1.pielikuma (tehniskā specifikācija) 17.punktu  "Skaitļošanas jauda":

Izpildītājam ir jānodrošina, ka pretendenta piedāvātais serveru modelis ir testēts kopā ar pretendenta piedāvāto servera procesoru pēc SPECint rate base 2006 specifikācijas un spējīgs nodrošināt prasīto skaitļošanas jaudu, neskatoties uz SPECint rate base 2006 testa vajadzībām izmantoto procesoru skaitu. Pasūtītājs iekļaujot šo punktu, bet nesaskaņojot testa rezultātos izmantoto procesoru skaitu ar Tehniskās specifikācijas punktu Nr. 9. "Serverī iekļauto procesoru skaits", paredz vajadzību, ka serverim nākotnē var būt nepieciešamība sasniegt Tehniskās specifikācijas punktā Nr. 17 "Skaitļošanas jauda" minēto skaitļošanas jaudas apmēru pieliekot papildus procesorus.