Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Diena 2

| Drukāt

"Man ir trīs atziņas par gudru naudas apsaimniekošanu – zini, kas notiek Tavā maciņā katru dienu, izstrādā plānu finanšu mērķa sasniegšanai kādā noteiktā termiņā un galvenais – ievēro šo disciplīnu! "
Evija, Rīgā
    
"Finanšu lietās pievienojos šim domātājam – "Bagāts nav tas, kuram daudz naudas, bet tas, kuram pietiek ar to, kas ir". Tātad prot labi apsaimniekot un tas nozīmē, ka ir iespēja iegūt vairāk!"
Andris S., Ikšķilē
    
"Nauda mums palīdz, bet reizēm traucē. Jāsaprot, kad ir viena situācija un kad otra. Tāpēc mācīsimies visu dzīvi attiecības ar naudu! Un nedusmosimies uz to vai tās trūkumu"
Līga, Lielvārdē
    
"Naudas krāšanai ir vajadzīgs gribasspēks. Krāšanas paradumu iemācās pakāpeniski, katru mēnesi atliekot šim mērķim noteiktu ienākumu daļu, savu sapņu īstenošanai. To var izdarīt, piemēram, samazinot tēriņus par pārtiku, īpaši neveselīgiem našķiem, neizmantot transportu. Tradicionālie finanšu pakalpojumi Latvijā šobrīd, manā ieskatā, sniedz niecīgu peļņu vai pat zaudējumus. Es izvēlos uzkrāto ieguldīt Austrijā, un Vācijā"
Georgs, Rīgā
    
"Laiks apēd uzkrātu naudu. Prātīgs cilvēks nogulda savus iekrājumus uz procentiem, lai mazinātu to vērtības kritumu laika gaitā. Vēl prātīgāks cilvēks iegulda iekrājumus, lai tos pavairotu"
Uldis Sausiņš, Rīgā