Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Diena 3

| Drukāt

"Nauda ir bauda. Tāpat kā ēdiens. Neaprij visu uzreiz! Iemācies izbaudīt"
Gints Jēkabsons, Rīgā
    
"Prātīgs cilvēks jebkuru piedāvājumu dzīvē izvērtējot, paņems pauzi pārdomām. Nesekos pirmajam impulsam. Finanšu lietās, būtu jāņem veselas divas pauzes pirms katra izdevuma"
Pārsla Z., Baldone
    
"Naudas makā turu pēc iespējas lielāku naudas banknoti un par to atceros brīdī, kad vēlos iegādāties sīkumus vai našķus, protams, tos neiegādājos, jo pēc tāda pirkuma naudas maks būs smags un pilns ar monētām, kuras tā vien prasīsies tērēties. Tā es ietaupu"
Iveta, Jūrmala

"Tērē mazāk, nekā nopelni. Atlikumu noglabā nebaltām dienām. Tērē vairāk prātam, ne materiālajam. Ar naudu rīkojies tā, ka Tev pašam par to ir 100% pārliecība, un neklausies finanšu konsultantos- mākoņstūmējos"
Daiga B., Baldonē

"Bieži lielu naudas summu var iztērēt spontānos, neapdomīgos pirkumos, kas pēc tam, izrādās, nemaz nav bijuši  vajadzīgi. Ja to naudiņu atliktu, nevis iztērētu, tad varētu vieglāk sakrāt kādam vajadzīgākam un racionālākam pirkumam"
Elīna, Rīga

"Bez naudas nu nekā, bet lai tā nevaldītu pār dzīvi, jārod līdzsvars starp trim vaļiem, uz kuriem balstās sirdsmiers: vēlmēm jeb impulsīvām iegribām, vajadzībām – bez kā tiešam nevar iztikt un iespējām – cik maciņš šobrīd atļauj"
Aija I., Ainažos

Latvijas Bankas darbinieku padomi privāto finanšu plānošanai: 

Latvijas Bankas darbinieki iesaka