Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Diena 4

| Drukāt

"Ar prātu investē naudu garīgajās vērtībās un izglītībā, jo tā savukārt ir bagātība, kas vairo jaunu bagātību - naudu!"
Gunta, Rīgā
     
"Es piekrītu Valērija Siņeļņikova teiktajam, ka naudas daudzums mūsu dzīvē ir tieši saistīts ar to, kā mēs attiecamies pret sevi, kā vērtējam un cienām sevi. Tikai gaišas un pozitīvas domas spēj vislabāk piesaistīt naudu"
Inese, Mārupē
     
"Nauda ir enerģija, tā prasa domāšanu un adekvātu attieksmi jeb cieņu pret sevi. Alvas laimītē šogad atradu atziņu, ka katram cilvēkam ir dots tik daudz naudas - cik viņš spēj pārvaldīt. Domājot tālāk, man sanāk jauna atziņa - cilvēkiem, kuriem trūkst finanšu gudrības, bagātība ir pat kaitīga, jo viņš nespēs to pārvaldīt"
Inguna, Ikšķilē
     
"Mana personiskā pieredze ar naudu ir tāda - es netērēju vairāk, nekā man ir. Ja kādu lietu nevaru atļauties par saviem līdzekļiem, tas nozīmē, ka attiecīgo lietu man tā īsti nemaz nevajag, un bez tās labi varu iztikt. Nauda pati labi zina, kad un kādiem mērķiem tai no mana maciņa "jāizdodas" ārā"
Linda, Rīgā
     
"Ja krāj naudu tikai vienā bankā, atceries, ka "melnās dienas" ir ne tikai cilvēkiem, bet arī bankām. Lai izvairītos no situācijas, ka kādā brīdī var nebūt pieejas naudai (pazaudēta norēķinu karte, apzagta māja/dzīvoklis, bankas darbība ir apturēta), vienmēr centies sadalīt savus uzkrājumus vairākās daļās un glabāt atsevišķi - dažādās bankās, vairākās kartēs vai pat vairākās "cūciņās""
Svetlana, Rīgā