Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

FIN 2015 partneru padomi

| Drukāt

"Nauda ir labs dzīves gaitas treneris. Kad naudas ir maz, tā iemāca pašu būtiskāko, kad tās ir daudz, tā palīdz ieraudzīt citas lietas. Nav garlaicīgi nekad"

Ieva Upleja, FKTK Klientu skolas vadītāja
    
"Nopelnīt naudu - izveicība, noturēt to savās rokās - gudrība, prasmīgi to izlietot – māksla!"

Vineta Ore, PTAC Patērētāju informēšanas un komunikāciju daļas vecākā konsultante
    
"Manuprāt krāt nozīmē gudri tērēt – ikdienā pieņemt izsvērtus lēmumus par pirkumiem, atrast lietas, kur var ietaupīt, dažkārt pacīnīties ar savām vājībām, lai pēc tam baudītu sava iekrātā augļus"

Sanita Gertmane, PTAC Patērētāju informēšanas un komunikāciju daļas vadītāja
    
"Iesaistiet bērnus jau no mazotnes diskusijās par naudas lietām! Norēķinu konta atvēršana kopā ar bērnu, naudas pelnīšanas ideju apspriešana, sarunas par ekonomiskajiem procesiem, kas ietekmē jūsu ģimeni, palīdzēs bagātināt gan pašu, gan bērnu zināšanas un spējas prasmīgi pielāgoties nepārtraukti mainīgajai ekonomiskajai situācijai"

Antra Slava, Latvijas Bankas ekonomiskās izglītotības vietnes „Naudas skola” redaktore
    
"Kādēļ būtu jāapdrošina sevi, jāveido uzkrājums, ja vēlos dzīvot te un tagad? Taču padomājiet – vai uzturat un aprūpējat ģimeni vai kaut vienu cilvēku, kuru mīlat, varbūt Jums ir kredīts, kuru bez Jums tuvinieki nespēs pilnībā atmaksāt? Tagad atbilde ir jūsu priekšā un tā vairs nav tālu jāmeklē"

Sandija Šaicāne, Latvijas Apdrošinātāju asociācijas prezidenta asistente
    
"Konkrētu mērķi, atvērtību un pozitīvu domāšanu!"

Sandra Falka, Valsts izglītības satura centra mācību satura speciāliste
    
"Dzīvē nekad nevajag ieslīgt galējībās – katram jāatrod savs zelta vidusceļš starp dzīvošanu tikai šodienai un pārmērīgu naudas taupīšanu rītdienai"

Edmunds Rudzītis, AS "SEB banka" sociālekonomikas eksperts
    
"Pirmais nosacījums uzkrājumu veidošanai – nosakiet konkrētu mērķi, kam sākt veidot uzkrājumu – piemēram, ceļojumam uz Portugāli. Sākt krāt ir vieglāk ar nelielām summām. Atlieciet nelielas summas, bet dariet to regulāri"

Evita Jansone, Swedbank Privātpersonu finanšu institūta vadītāja
    
"Uzkrājumi un rūpes par savām finansēm ir gluži kā vingrošana – ļoti noderīgi, bet dažkārt jāpiespiežas, lai to darītu. Atrodot pareizo motivāciju, gandarījums par sasniegto var būt milzīgs. Lai iegūtu savu “ideālo formu”, gan finansēs, gan fitnesā nepietiks ar pāris treniņiem. Fizisko un “finansiālo muskuļu” trenēšanai jābūt regulārai, izvirzot arvien jaunus mērķus"

Anna Fišere-Kaļķe, Nordea naudas skolas vadītāja