Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

FKTK apstiprina Grozījumus "Likviditātes prasību, to izpildes kārtības un likviditātes riska pārvaldīšanas normatīvajos noteikumos"

| Drukāt

Rīgā, 30.03.2017.

Informācija plašsaziņas līdzekļiem

FKTK apstiprina Grozījumus "Likviditātes prasību, to izpildes kārtības un likviditātes riska pārvaldīšanas normatīvajos noteikumos"

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome ir apstiprinājusi Grozījumus  "Likviditātes prasību, to izpildes kārtības un likviditātes riska pārvaldīšanas normatīvajos noteikumos". 

Šie noteikumu grozījumi atceļ "Pārskatu par plānotajām naudas plūsmām" un  "Pārskatu par finansējuma koncentrāciju", kā arī no 01.01.2018. atceļ likviditātes rādītāju un "Likviditātes rādītāja aprēķinu". 

Noteikumu grozījumi precizē likviditātes riska pārvaldīšanas prasības dalībvalstu banku filiālēm un nosaka, ka turpmāk tām FKTK būs jāsniedz tikai "Aktīvu un pasīvu termiņstruktūras pārskats". 

 

Papildu informācijai:

Agnese Līcīte

FKTK Komunikācijas daļas 

sabiedrisko attiecību speciāliste

tālr.:67774808; e-pasts: Agnese.Licite@fktk.lv

 

Vairāk par FKTK:

www.fktk.lv, www.klientuskola.lv, Twitter.com/FKTK_LV