Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

FKTK noslēgusi administratīvo līgumu ar Versobank AS, izbeigta tiesvedība par FKTK lēmumu

| Drukāt

Rīgā, 27.07.2017.

Informācija plašsaziņas līdzekļiem

FKTK noslēgusi administratīvo līgumu ar Versobank AS, izbeigta tiesvedība par FKTK lēmumu

21.07.2017. Administratīvā apgabaltiesa izbeidza tiesvedību par Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) 06.09.2016. lēmuma, par aizliegumu Versobank AS sniegt pakalpojumus Latvijā, atcelšanu. Tiesas lēmums pieņemts, jo FKTK un Versobank AS ir noslēgušas administratīvo līgumu. 

FKTK 29.06.2017. noslēdza administratīvo līgumu ar Igaunijā reģistrēto Versobank AS, kurā noteikts, ka ''Administratīvā lieta ir izbeigta. Versobank AS ir nodrošinājusi pilnu atbilstību FKTK pieņemtajam padomes lēmumam Nr.150. Versobank AS (Reģ.nr.10586461, adrese Hallivanamehe 4, 11317 Tallina, Igaunija) nav aizliegts sniegt finanšu pakalpojumus Latvijas Republikas teritorijā un piesaistīt jaunus klientus Latvijas Republikas teritorijā saskaņā ar normatīvajos aktos noteikto kārtību''. 

FKTK norāda, ka Versobank AS drīkst sniegt finanšu pakalpojumus Latvijā, pirms tam saņemot atļauju normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

 

Papildu informācijai:

Agnese Līcīte

FKTK Komunikācijas daļas 

sabiedrisko attiecību speciāliste

tālr.:67774808; e-pasts: Agnese.Licite@fktk.lv

 

Vairāk par FKTK:

www.fktk.lv, www.klientuskola.lv, Twitter.com/FKTK_LV