Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

FKTK izsniedz licenci AS "Alpari Europe IBS" ieguldījumu pakalpojumu un ieguldījumu blakuspakalpojuma sniegšanai

| Drukāt

Rīgā, 26.10.2017.

Informācija plašsaziņas līdzekļiem

FKTK izsniedz licenci AS "Alpari Europe IBS" ieguldījumu pakalpojumu un ieguldījumu blakuspakalpojuma sniegšanai

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome ir pieņēmusi lēmumu izsniegt AS "Alpari Europe IBS" licenci ieguldījumu pakalpojumu un ieguldījumu blakuspakalpojuma sniegšanai. 

AS "Alpari Europe IBS" atļauts sniegt šādus ieguldījumu pakalpojumus: darījumu ar finanšu instrumentiem izpilde uz ieguldījumu brokeru sabiedrības rēķina un ieguldītāju rīkojumu par darījumiem ar finanšu instrumentiem izpilde uz ieguldītāju vai trešo personu rēķina. 

AS "Alpari Europe IBS" atļauts sniegt šādus ieguldījumu blakuspakalpojumus: finanšu instrumentu turēšana, kredītu vai aizdevumu piešķiršana ieguldītājam darījumu veikšanai ar finanšu instrumentiem, ja komercsabiedrība, kas izsniedz kredītu vai aizdevumu, ir iesaistīta darījumā ar finanšu instrumentiem, valūtas maiņas pakalpojumi, ja tie saistīti ar ieguldījumu pakalpojumu sniegšanu un ieguldījumu pētījuma, finanšu analīzes vai citas vispārējas rekomendācijas sniegšana darījumiem ar finanšu instrumentiem.

 

Turpmākai informācijai:

Agnese Līcīte

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas 

Komunikācijas daļas 

sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 67774808

Agnese.Licite@fktk.lv

 

Vairāk par FKTK:

www.fktk.lv, Twitter.com/FKTK_LV