Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

FKTK anulē SIA "Narvesen Baltija" ierakstu maksājumu iestāžu reģistrā

| Drukāt

01.11.2018

Paziņojums plašsaziņas līdzekļiem

 

FKTK anulē SIA "Narvesen Baltija" ierakstu maksājumu iestāžu reģistrā

 

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome 30.10.2018. ir pieņēmusi lēmumu anulēt SIA "Narvesen Baltija” ierakstu maksājumu iestāžu reģistrā.

 

Ieraksts maksājumu iestāžu reģistrā anulēts pēc pašas SIA “Narvesen Baltija” iesnieguma par atteikšanos no reģistrētas maksājumu iestādes statusa, jo piedāvāto pakalpojumu sniegšanai tai nav nepieciešama maksājumu iestādes darbības atļauja. Vienlaikus saņemts maksājumu iestādes apliecinājums, ka tai nav saistību pret saviem klientiem kā maksājumu pakalpojumu izmantotājiem. 

 

Latvijā turpina darboties 13 reģistrētas un trīs licencētas maksājumu iestādes. Maksājumu iestādes tiek reģistrētas maksājumu iestāžu reģistrā, kurš ir pieejams FKTK mājaslapā: http://www.fktk.lv/lv/tirgus-dalibnieki/maksajumu-iestades/registretas-maksajumu-iestades.html 

 

Turpmākai informācijai:

Ieva Upleja

FKTK Komunikācijas daļas vadītāja

tālr.: + 371 67774807,

e-pasts: ieva.upleja@fktk.lv 

 

 

Vairāk par FKTK:

www.fktk.lv, www.klientuskola.lv, Twitter.com/FKTK_LV