Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Anulēts SIA "LRG SERVICE" ieraksts elektroniskās naudas iestāžu reģistrā

| Drukāt

14.02.2019.

Paziņojums plašsaziņas līdzekļiem

Anulēts SIA "LRG SERVICE" ieraksts elektroniskās naudas iestāžu reģistrā

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome pieņēmusi lēmumu anulēt SIA "LRG SERVICE” ierakstu elektroniskās naudas iestāžu reģistrā.

 

Lēmums par ieraksta anulēšanu pieņems pēc pašas SIA “LRG SERVICE” iesnieguma par atteikšanos no reģistrētas elektroniskās naudas iestādes statusa, jo iestāde nesniedz pakalpojumus kā elektroniskās naudas iestāde. 

SIA “LRG SERVICE” nav saistību pret tās klientiem – maksājumu pakalpojumu izmantotājiem vai elektroniskās naudas turētājiem.

 

Latvijā turpina darboties deviņas reģistrētas un divas licencētas elektroniskās naudas iestādes. Elektroniskās naudas iestādes tiek reģistrētas elektroniskās naudas iestāžu reģistrā, kurš ir pieejams FKTK mājaslapā: http://www.fktk.lv/lv/tirgus-dalibnieki/elektroniskas-naudas-iestades/registretas-elektroniskas-naudas-iestades.html 

 

Turpmākai informācijai:

Dace Jansone

FKTK Komunikācijas daļas 

Vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste

tālr.: + 371 67774808; e-pasts: dace.jansone@fktk.lv

 

Vairāk par FKTK:

www.fktk.lv, www.klientuskola.lv, Twitter.com/FKTK_LV