Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Izbeigts "Ogres komercbanka" maksātnespējas process

| Drukāt

Rīgā, 02.07.2015.

Informācija plašsaziņas līdzekļiem

Izbeigts "Ogres komercbanka" maksātnespējas process

Šodien ar tiesas lēmumu tika pabeigta LAS "Ogres komercbanka" bankrota procedūra un izbeigts bankas maksātnespējas process. Tas nozīmē, ka bankas administrators ir atsavinājis visus bankas aktīvus un atbilstoši iegūto līdzekļu apmēram daļēji apmierinājis kreditoru pieteiktos prasījumus.

Jau ziņots, ka Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) "Ogres komercbankas" licenci anulēja 2006. gada beigās un 2007. gadā Rīgas apgabaltiesa atzina banku par likvidējamu. 2014. gadā banka tika pasludināta par maksātnespējīgu un tai tika uzsākta bankrota procedūra.

Atlikušo garantēto atlīdzību kopumā ap 31 tūkst. eiro apmērā desmit bijušie "Ogres komercbankas" noguldītāji (juridiskas personas), kuri 2007. gadā iesniedza savas prasības bankas likvidatoram, bet atlīdzību vēl nav saņēmuši, to varēs saņemt FKTK līdz 13.06.2019.

Par garantēto atlīdzību izmaksas kārtību vairāk var uzzināt, sazinoties ar FKTK Noregulējuma un garantiju fondu daļu pa tālr. 67774903 vai e-pastu fktk@fktk.lv

 

Turpmākai informācijai:

Elīna Avotiņa

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas 

Komunikācijas daļas sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 67774860, 27435292, 

elina.avotina@fktk.lv