Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

FKTK atļauj akciju sabiedrības "GRINDEKS" akcionāram izteikt obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu

| Drukāt

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) 28.05.2019. pieņēmusi lēmumu atļaut akciju sabiedrības "GRINDEKS" akcionāram "Liplat Holding" izteikt obligāto akciju sabiedrības "GRINDEKS" akciju atpirkšanas piedāvājumu. Vienas akcijas cena obligātā akciju atpirkšanas piedāvājumā ir 12.59 EUR. 

Vienas akcijas atpirkšanas cena noteikta saskaņā ar Finanšu instrumentu tirgus likuma (turpmāk – FITL) 74. panta pirmās un otrās daļas prasībām, kā arī administratīvo līgumu, kuru 10.04.2019. FKTK noslēdza ar Kirovu Lipmanu un Filipu Lipmanu. Administratīvais līgums paredz, ka vienas akcijas cena obligātajā akciju atpirkšanas piedāvājumā nevar būt zemāka par cenu, kas aprēķināta, pamatojoties uz akcionāru sapulcē apstiprinātā akciju sabiedrības "GRINDEKS" 2017. gada konsolidētā pārskata datiem, dalot mērķa sabiedrības tīros aktīvus ar emitēto akciju skaitu.

SIA "Liplat Holding", kuras īpašnieki ir Kirovs Lipmans, Anna Lipmane un Filips Lipmans, pieder 72.64 % no akciju sabiedrības "GRINDEKS" akcijām.  SIA "Liplat Holding" izsaka mazākuma akcionāriem adresētu piedāvājumu atpirkt tiem piederošās akciju sabiedrības "GRINDEKS" akcijas, tādējādi izpildot FITL un noslēgtā administratīvā līguma prasības.  

 

Turpmākai informācijai:

Dace Jansone

FKTK Komunikācijas daļas 

Vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste

tālr.: + 371 67774808; e-pasts: dace.jansone@fktk.lv

 

Vairāk par FKTK:

www.fktk.lv, www.klientuskola.lv, Twitter.com/FKTK_LV