FKTK anulē SIA “Monetizator” licenci un SIA “TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE” izslēdz no elektroniskās naudas iestāžu reģistra

24.09.2020
  • Sadaļa:
Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome ir pieņēmusi lēmumu anulēt SIA "Monetizator" maksājumu iestādes licenci un anulēt SIA “TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE” ierakstu elektroniskās naudas iestāžu reģistrā. Lēmumi pieņemti, balstoties uz tirgus dalībnieku iesniegumiem.

SIA “Monetizator” iesniegumā izteikusi vēlēšanos anulēt maksājumu iestādes licenci un apliecina, ka lēmuma pieņemšanas brīdī uzņēmumam nav saistību pret maksājumu pakalpojumu izmantotājiem. Savu darbību Latvijā turpina četras licencētas maksājumu iestādes. Vairāk informācijas FKTK mājaslapā.

Savukārt SIA “TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE” iesniegumā lūdz izslēgt uzņēmumu no elektroniskās naudas iestāžu reģistra. Uzņēmuma sniegtā informācija apliecina, ka tam nav esošu saistību pret elektroniskās naudas turētājiem un maksājumu pakalpojumu izmantotājiem.

Līdz ar šī lēmuma pieņemšanu Latvijā ir sešas reģistrētas elektroniskās naudas iestādes. Vairāk informācijas FKTK mājaslapā.

Turpmākai informācijai:

FKTK Komunikācijas daļas
Vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste
Aija Brikše
tālr.: 67774807
e-pasts: aija.brikse@fktk.lv

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Rīga, LV-1050
Tālrunis
6 7774800
E-Pasts:
Iepriekšējā pierakstīšanās pie sekretāra:
67 774 801
Datu aizsardzības jautājumiem:

Seko aktualitātēm


Pieraksties jaunumiem un saņem nozarei svarīgu informāciju savā e-pastā