FKTK pilnveido stratēģisko dialogu ar finanšu tirgus dalībniekiem

06.02.2020
  • Sadaļa:
Finanšu un kapitāla tirgus komisija (turpmāk – FKTK), kas regulē un pārrauga finanšu sektora darbību Latvijā, pilnveido stratēģisko dialogu ar finanšu tirgus dalībniekiem, turpmāk papildus līdzšinējām uzraudzības aktivitātēm, rīkojot izbraukuma sanāksmes pie tirgus dalībniekiem.

FKTK priekšsēdētāja Santa Purgaile: “Saturīgs, uz vienotu izpratni vērsts dialogs ar visiem finanšu sektora dalībniekiem ir viena no FKTK prioritātēm. Būtiski, lai šis dialogs nav formāls, bet ir aktīvs, vērsts uz stratēģisku jautājumu risināšanu, vienotu izpratni par normatīvo regulējumu. Šis gads manā darbā sācies ar aktīvu dialogu ar vietējiem uzņēmējiem, organizācijām un ārvalstu investoriem, saņemot nozīmīgu informāciju, kas ir vērtīgs pamats vienam no sarunu virzieniem, tiekoties ar bankām. Tāpat uzsākts darbs pie rokasgrāmatas izveides, un saistībā ar to, FKTK ir vērtīgi uzklausīt finanšu tirgus dalībnieku definētos neskaidros jautājumus un sagaidāmo atbalstu. Ceru, ka jaunais formāts sniegs iespēju nodrošināt efektīvāku abpusēju informācijas apmaiņu, kas veicinās stipra Latvijas finanšu sektora attīstību un reputācijas atjaunošanu.

Izbraukuma sanāksmes plānotas ne tikai visās kredītiestādēs, bet arī pie citu segmentu finanšu un kapitāla tirgus dalībniekiem, piemēram, apdrošināšanas sabiedrībām.

Informāciju par Latvijas finanšu un kapitāla tirgus dalībniekiem pieejama FKTK mājaslapas sadaļā “Tirgus dalībnieki”.

Turpmākai informācijai:
FKTK Komunikācijas daļa
Tālr.: 67774808
E-pasts: dace.jansone@fktk.lv

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Rīga, LV-1050
Tālrunis
6 7774800
E-Pasts:
Iepriekšējā pierakstīšanās pie sekretāra:
67 774 801
Datu aizsardzības jautājumiem:

Seko aktualitātēm


Pieraksties jaunumiem un saņem nozarei svarīgu informāciju savā e-pastā