Notiks seminārs par kredītiestāžu un uzņēmumu sadarbību naudas atmazgāšanas novēršanā

26.05.2021
  • Sadaļa:
27. maijā plkst. 9:00 tiešraidē Finanšu nozares asociācija sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, kā arī Finanšu un kapitāla tirgus komisiju organizē semināru, lai veicinātu kredītiestāžu izpratni par uzņēmumu darbībā aktuālajiem izaicinājumiem un uzņēmumu izpratni par prasībām, kas noteiktas un kuras īsteno kredītiestādes, lai novērstu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju, terorisma un proliferācijas finansēšanu.

Pasākuma tiešraide un video ieraksts būs skatāms Finanšu nozares asociācijas mājaslapā www.financelatvia.eu, un skatītāji jautājumus ekspertiem varēs uzdot sli.do, kods: #Asociacija.

Pasākuma programma.

Seminārā ar prezentācijām par kredītiestāžu un uzņēmumu sadarbību naudas atmazgāšanas novēršanā uzstāsies Jānis Kauliņš, EY Baltijas partneris Izmeklēšanas un Integritātes nodaļā, CFA, CAMS, Gundars Bērziņš, Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes dekāns, akciju sabiedrības “Olainfarm” padomes priekšsēdētājs, Matīss Kļaviņš, Finanšu izlūkošanas dienesta Stratēģiskās analīzes nodaļas riska analītiķis, Natālija Fiļipoviča, Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu maksātāju uzvedības analīzes un prognozēšanas pārvaldes direktora vietniece, Ģirts Blumers, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Investīciju projektu departamenta direktors un Ksenija Vēze-Veise, Finanšu un kapitāla tirgus komisijas Naudas atmazgāšanas novēršanas un sankciju departamenta Atbalsta un regulējuma daļas vecākā atbilstības nodrošināšanas eksperte, ICA Int Adv Cert (AML).

Savukārt ekspertu diskusijā par finanšu pakalpojumu pieejamību uzņēmējiem un pašreizējo situāciju naudas atmazgāšanas novēršanā un jaunā ietvara realitāti piedalīsies Gatis Eglītis, Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Finanšu sektora uzraudzības apakškomisijas priekšsēdētājs, Ģirts Rūda, Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padomes loceklis, Ilze Znotiņa, Finanšu izlūkošanas dienesta priekšniece, Valdis Bergs, SIA “Mobilly” valdes loceklis un Juris Bogdanovs, Latvijas Finanšu nozares asociācijas Darbības atbilstības komitejas līdzpriekšsēdētājs, Swedbank Latvija Risku vadības pārvaldes vadītājs, valdes loceklis.

Tāpat kredītiestāžu un biedrību komandas interaktīvā darbnīcā risinās dažādus kāzusus un mēģinās saprast, ar ko ikdienā jāsaskaras katrai pusei. Tas palīdzēs izdarīt secinājumus par iespējamajiem uzlabojumiem un sadarbību turpmāk.

Pasākumu moderēs Edijs Bošs.

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm