FKTK precizē trauksmes cēlāja ziņojuma iesniegšanas kārtību

11.01.2021
  • Sadaļa:
Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) veikusi izmaiņas normatīvajos noteikumos par kārtību, kādā var iesniegt un kā FKTK izskata ziņojumu par finanšu un kapitāla tirgu regulējošo normatīvo aktu pārkāpumiem. Papildinājumi veikti, lai vēl efektīvāk atklātu iespējamus vai faktiskus pārkāpumus.

“Normatīvie noteikumi par kārtību, kādā persona var iesniegt un Finanšu un kapitāla tirgus komisija izskata ziņojumu par finanšu un kapitāla tirgu regulējošo normatīvo aktu iespējamiem vai faktiskiem pārkāpumiem” nosaka, ka turpmāk par pārkāpumiem būs iespējams ziņot, ierakstot savu ziņojumu balss pastā. Pēc zvana saņemšanas FKTK ieraksta saturs tiks dokumentēts speciālā veidlapā, precīzi pierakstot ziņotājpersonas sniegto informāciju, un aizpildītā veidlapa tiks reģistrēta FKTK lietvedības sistēmā.

Tālruņa numurs ziņojuma iesniegšanai ir +371 67 969 169.

Trauksmes cēlāja ziņojumu var iesniegt arī elektroniski, papīra formātā vai mutvārdos, ierodoties klātienē FKTK. Vairāk informācijas par trauksmes celšanu pieejama FKTK tīmekļvietnē: https://www.fktk.lv/par-mums/trauksmes-celsana.

Noteikumi 11. janvārī publicēti Latvijas Republikas oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”: https://www.vestnesis.lv/op/2021/6.2.

Turpmākai informācijai:
FKTK Komunikācijas un finanšu pratības daļas
Vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste
Aija Brikše
tālr.: 67774807
e-pasts: aija.brikse@fktk.lv

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm