2006-10-26 Par Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padomes sēdi

26.10.2006
  • Sadaļa:

Rīgā 26. 10. 2006.

Paziņojums masu informācijas līdzekļiem

Par Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padomes sēdi

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padome 2006. gada 26. oktobra sēdē apstiprināja “Privāto pensiju fondu maksātspējas normas un pašu līdzekļu aprēķināšanas noteikumus”, lai ieviestu tiesību normas, kas izriet no Eiropas Savienības direktīvas 2003/41/EC “Par papildpensijas kapitāla uzkrāšanas institūciju darbību un uzraudzību”. Noteikumi ir saistoši privātajiem pensiju fondiem, kuri piedāvā noteikto iemaksu pensiju plānus ar garantētu ienesīgumu vai noteikto izmaksu pensiju plānus vai pensiju plānos paredz biometrisko risku segumu.

Padome, izskatījusi apdrošināšanas akciju sabiedrības “Sampo Dzīvība iesniegtos dokumentus, nolēma atļaut apdrošināšanas akciju sabiedrībai “Sampo Dzīvība” noslēgtos apdrošināšanas līgumus nodot apdrošināšanas akciju sabiedrībai “Sampo Elukindlustus”, kas tiks pārveidota par Eiropas uzņēmējsabiedrību (SE) “Sampo Life Insurance Baltic”.

Padome izsniedza licenci krājaizdevu sabiedrības darbībai jaundibinātajai kooperatīvajai krājaizdevu sabiedrībai “Vidzemes dukāts” un apstiprināja Rudīti Šmiti valdes priekšsēdētājas amatā, Ventu Lodziņu valdes priekšsēdētājas vietnieces amatā un Uģi Daukstu Iekšējā revīzijas dienesta vadītāja amatā.

Nākamā padomes sēde notiks piektdien, 2006. gada 3. novembrī plkst. 10:00.

Ieva Upleja

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas

Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja

tālr.: 777 4807

e-pasts:ieva.upleja@fktk.lv

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm