Aicina atsaukties Latvijas Krājbankas klientus, kuriem bankā glabājas vērtspapīri

12.10.2012
  • Sadaļa:

Rīgā 12.10.2012.

KPMG informācija plašsaziņas līdzekļiem

Aicina atsaukties Latvijas Krājbankas klientus, kuriem bankā glabājas vērtspapīri

Šobrīd aptuveni 8500 personām Latvijas Krājbankā vēl glabājas dažādi vērtspapīri, bet, tā kā ir uzsākta bankas bankrota procedūra, tā vairs nav tiesīga turpināt sniegt finanšu pakalpojumus, tai skaitā glabāt klientiem piederošos vērtspapīrus. Administrators KPMG Baltics aicina Latvijas Krājbankas klientus līdz šī gada 30. novembrim vērsties bankā ar lūgumu par viņu īpašumā esošo vērtspapīru pārvešanu uz citu banku vai ieguldījumu brokeru sabiedrību.

Ja attiecīgās personas pēc noteiktā termiņa nebūs pārvedušas vērtspapīrus uz citu finanšu iestādi, atbilstoši likumam tiks veikta uz attiecīgo brīdi Latvijas Krājbankas turējumā esošo trešajām personām piederošo vērtspapīru pārdošana atklātā izsolē. Izsoles rezultātā iegūtie naudas līdzekļi kopā ar dokumentiem par izsoles organizēšanu un norisi tiks nodoti glabājumā notāram, pie kura pēc tam būs jāgriežas, lai saņemtu naudu. Kopējā atlikušā vērtspapīru portfeļa vērtība ir aptuveni 2 milj. latu.

Pārsvarā šie vērtspapīri ir biržas NASDAQ OMX Riga (iepriekš Rīgas Fondu birža) kotēto uzņēmumu akcijas, kuras klienti iegādājušies deviņdesmito gadu sākumā vai vidū.

Neskaidrību gadījumā bankas klienti aicināti sazināties ar Latvijas Krājbankas administratoru KPMG Baltics pa tālruni 67104050.

Papildu informācija:
Oskars Fīrmanis,
KPMG Baltics sabiedrisko attiecību konsultants
Mob. tālr.: 29660005
E-pasts: oskars.firmanis@medijutilts.lv

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm