Aicina pieteikties FinTech semināram

25.09.2020
  • Sadaļa:
Ikvienam finanšu nozares pārstāvim ir iespēja piedalīties seminārā "FinTech Baltic H2020", kas notiks 1. oktobrī tiešsaistē. Seminārā būs iespēja uzklausīt Baltijas valstu un Eiropas Savienības (ES) ekspertu redzējumu par FinTech jomas attīstības tendencēm Baltijas reģionā un ES kopumā.

Seminārā piedalīsies eksperti gan no visām Baltijas valstīm, gan arī ES institūcijām. Lai piedalītos, nepieciešams reģistrēt savu dalību līdz 29. septembrim. Papildu informācija par semināru pieejama šeit.

Seminārs ir ES pētniecības un inovācijas programmas “Horizon 2020”  projekta “FinTech-ho-2020” aktivitāte. Projektā sadarbojas 25 partneri no dažādām ES valstīm un Šveices. Projekta “FinTech-ho-2020” mērķis ir mudināt Eiropas finanšu tirgus regulatorus paātrināt FinTech attīstību un veidot ES par finanšu tehnoloģiju līderi, vienlaikus spējot pienācīgi novērtēt jaunos FinTech nozares izaicinājumus un uzlabot Eiropas FinTech nozares konkurētspēju, visās valstīs izveidojot kopīgu pieeju un regulējumu. Šādas praktisks seminārs-mācības notiks katrā ES valstī, kā arī Šveicē, jo projekta programmu kopīgi veido 25 universitāšu un FinTech jomas partneri, kas ir atzīti eksperti FinTech riska pārvaldībā. Projekta partneri dalīsies zināšanās ar uzraugošajām institūcijām, FinTech asociācijām un centriem.

FKTK, kas ir projekta Latvijas partneris, viens no darbības stratēģiskajiem virzieniem ir FinTech atbalsts, kā arī finanšu sistēmas inovāciju veicināšana. Sadarbībā ar citām valsts iestādēm FKTK mērķis ir radīt FinTech draudzīgu vidi, kas veicinātu inovatīvus finanšu pakalpojumus Latvijā un piesaistītu jaunus uzņēmumus šo pakalpojumu sniegšanai. Plašāku informāciju par FKTK darbu FinTech jomā var atrast tīmekļvietnē.

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm


Pieraksties jaunumiem un saņem nozarei svarīgu informāciju savā e-pastā!