Aicina pieteikties FinTech tiešsaistes semināram par blokķēdes tehnoloģijām

05.11.2020
  • Sadaļa:
Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) aicina pieteikties starptautiskam tiešsaistes semināram "FinTech Baltic H2020", kas notiks 19. un 20. novembrī. Semināra centrālā tēma būs blokķēdes tehnoloģijas, kriptovalūtu attīstība un dažādi to drošības aspekti.

Ar savu pieredzi un zināšanām tiešsaistes seminārā, kas notiek projekta “FinTech-ho-2020” ietvaros, dalīsies pieredzējuši ārvalstu FinTech jomas eksperti. Seminārā tiks apskatītas šādas tēmas: blokķēdes tehnoloģiju drošība un attīstība, kiberrisku pārvaldība, dažādi kriptovalūtu aspekti, konkrētāk pievēršoties gan Bitcoin, gan Libra. Semināra mērķis ir paātrināt FinTech attīstību un veidot Eiropas Savienību (ES) par finanšu tehnoloģiju līderi. Ar pasākuma divu dienu programmu ir iespējams iepazīties semināram veltītā vietnē.

Seminārā aicinām piedalīties FinTech jomas pārstāvjus un interesentus, finanšu tirgus uzraugu ekspertus, banku un citu uzņēmumu darbiniekus, kā arī akadēmiskās jomas pārstāvjus. Lai saņemtu pieeju semināram, vērtīgiem tā materiāliem un noslēgumā iegūtu sertifikātu, nepieciešams šajā pieteikuma formā reģistrēt savu dalību līdz 17. novembrim.

“FinTech-ho-2020” ir viena no Eiropas Savienības (ES) pētniecības un inovācijas programmas “Horizon 2020” aktivitātēm, kurā sadarbojas 25 partneri no dažādām ES valstīm un Šveices. Projektā tiek pievērsta uzmanība arī FinTech nozares izaicinājumiem, lai uzlabotu Eiropas FinTech nozares konkurētspēju, visās valstīs izveidojot kopīgu pieeju un regulējumu.

FKTK ir projekta partneris Latvijā, un viens no FKTK stratēģiskajiem virzieniem ir FinTech atbalsts, kā arī finanšu sistēmas inovāciju veicināšana. Sadarbībā ar citām valsts iestādēm FKTK mērķis ir radīt FinTech draudzīgu vidi, kas veicinātu inovatīvus finanšu pakalpojumus Latvijā un piesaistītu jaunus uzņēmumus šo pakalpojumu sniegšanai.

FinTech ir tehnoloģijās balstīta finanšu inovācija, kura dod iespēju radīt jaunu biznesa modeli vai tā piemērošanas veidu, jaunu procesu vai pakalpojumu, kas maina līdzšinējo pieeju. Plašāka informācija par FKTK darbu FinTech jomā pieejama tīmekļvietnē: https://www.fktk.lv/licencesana/inovacijas-un-fintech.

Turpmākai informācijai:

FKTK Komunikācijas un finanšu pratības daļas
Vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste
Aija Brikše
tālr.: 67774807
e-pasts: aija.brikse@fktk.lv

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm