Aicinām jauniešus pavadīt Ēnu dienu Finanšu un kapitāla tirgus komisijā

27.01.2014
  • Sadaļa:

Aicinām jauniešus pavadīt Ēnu dienu Finanšu un kapitāla tirgus komisijā

Karjeras izglītības akcijas Ēnu diena ietvaros, Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK), kas regulē un pārrauga Latvijas finanšu sektora darbību, pirmoreiz aicina skolēnus pieteikties Ēnu dienai FKTK, piedāvājot iespēju iepazīties ar finanšu uzraugu darba ikdienu.

Ēnu dienā, 12. februārī, skolēniem būs unikāla iespēja ēnot FKTK padomi – FKTK priekšsēdētāju Kristapu Zakuli, viņa vietnieku Pēteru Putniņu vai vienu no trim padomes locekļiem – Jeļenu Ļebedevu, Ludmilu Vojevodu vai Gvido Romeiko. Dienas laikā jauniešiem būs iespēja uzzināt, ko dara finanšu uzraugs, piedalīties FKTK padomes locekļu darba tikšanās, kā arī uzzināt par FKTK darbības aktuāliem jautājumiem.

 „Šogad ir pirmā reize, kad mēs uzņemsim „ēnas” Finanšu un kapitāla tirgus komisijā. Ceram, tā kļūs par labu tradīciju un arī turpmāk varēsim piedāvāt aktīviem un mērķtiecīgiem jauniešiem iespēju iepazīties ar finanšu uzrauga darbu un ikdienas pienākumiem,” saka Finanšu un kapitāla tirgus komisijas Komunikācijas daļas vadītāja Laima Auza.

Ar FKTK piedāvājumu ir iespējams iepazīties Ēnu dienas vortālā (http://enudiena.lv/vakancu-saraksts). Turpat ir iespēja pieteikties FKTK vakancēm. Tāpat savu pieteikumu līdz 31. janvārim iespējams sūtīt arī uz e-pastu marija.makarevica@fktk.lv, aizpildot pielikumā esošo pieteikuma anketu un īsi aprakstot kāpēc vēlies piedalīties Ēnu dienā FKTK.

Papildu informācijai:
Marija Makareviča
Finanšu un kapitāla tirgus komisijas
Komunikācijas daļas sabiedrisko attiecību speciāliste
tālr.:67774808; e-pasts: marija.makarevica@fktk.lv

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm