Dota atļauja AS “Rīgas farmaceitiskā fabrika” akcionāram SIA ”Capital Holding” izteikt obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu

17.12.2014
  • Sadaļa:

Rīgā, 17.12.2014.
Informācija plašsaziņas līdzekļiem

Dota atļauja AS “Rīgas farmaceitiskā fabrika” akcionāram SIA ”Capital Holding” izteikt obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome šodien deva atļauju AS “Rīgas farmaceitiskā fabrika” akcionāram SIA ”Capital Holding” izteikt obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu pārējiem akcionāriem. Vienas akcijas cena ir noteikta 1.56 eiro.

Ņemot vērā, ka SIA ”Capital Holding” ieguvusi 80.03% balsstiesīgo akciju, uzņēmuma vienīgā dalībniece Helēna Livšica ir ieguvusi netiešo līdzdalību AS ”Rīgas farmaceitiskā fabrika”, kas pārsniedz 50 procentus.

Tā kā AS “Rīgas farmaceitiskā fabrika” akcijas ir iekļautas regulētajā tirgū – biržas “NASDAQ OMX Riga” Otrajā sarakstā, sabiedrības akcionāriem ir jāievēro Finanšu instrumentu tirgus likuma prasības par obligātā akciju atpirkšanas piedāvājuma izteikšanu. Tas nozīmē, ka iegūstot uzņēmumā akciju kontrolpaketi (t.i. 50% un vairāk), personai vai personām, kas rīkojas saskaņoti, ir jāizsaka obligātais akciju atpirkšanas piedāvājums pārējiem akcionāriem.

  
Turpmākai informācijai:
Elīna Avotiņa
Finanšu un kapitāla tirgus komisijas
Komunikācijas daļas sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 67774860; 27435292
elina.avotina@fktk.lv

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm