Finanšu un kapitāla tirgus komisijā pirmoreiz viesojās „ēnas”

12.02.2014
  • Sadaļa:

Rīgā, 12.02.2014.

Finanšu un kapitāla tirgus komisijā pirmoreiz viesojās „ēnas”

Šodien, 12. februārī, ēnu dienas ietvaros Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) pirmoreiz viesojās „ēnas”, kurām bija iespēja iepazīties ar FKTK padomes ikdienu. Iespēju izmantoja skolēni no 9. līdz 12. klasei no Rīgas, Varakļāniem un Baldones.

Pavadot dienu FKTK, skolēni iepazina uzraudzības iestādes darbības virzienus un funkcijas, uzzināja kā notiek regulējošo prasību un likumu izstrāde, kādā veidā tiek nodrošināta banku uzraudzība u.c. jautājumus. Skolēniem bija izteikta interese par finanšu tirgus darbu un vērtspapīriem, kā arī par tirgus dalībnieku – maksājumu un e-naudas iestāžu – darbību Latvijā.

Jauniešiem bija iespēja piedalīties arī Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas izbraukuma sēdē FKTK, kopā ar deputātiem uzzinot par uzraudzības aktualitātēm un finanšu un kapitāla tirgus darbības rādītājiem. 

Pēc iepazīšanās ar ēnojamiem – FKTK priekšsēdētāju Kristapu Zakuli, viņa vietnieku Pēteru Putniņu un trim padomes locekļiem – Jeļenu Ļebedevu, Ludmilu Vojevodu un Gvido Romeiko, FKTK eksperti pastāstīja par sava darba ikdienu, pienākumiem, kā arī atbildēja uz skolēnu jautājumiem.

Papildu informācijai:
Marija Makareviča
Finanšu un kapitāla tirgus komisijas
Komunikācijas daļas sabiedrisko attiecību speciāliste
tālr.: 67774808; e-pasts: marija.makarevica@fktk.lv

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm