Finanšu un kapitāla tirgus komisijā šogad piecas “ēnas”

11.02.2015
  • Sadaļa:

Rīgā, 11.02.2014.
Informācija plašsaziņas līdzekļiem

Finanšu un kapitāla tirgus komisijā šogad piecas “ēnas”

Ēnu dienas ietvaros šodien Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) jau otro gadu pēc kārtas viesojās „ēnas”. Šogad ar FKTK padomes locekļu ikdienas darba pienākumiem iepazinās pieci 10. – 12. klašu skolēni no Rīgas, Olaines, Ogres un Salaspils.

Pavadot dienu FKTK, skolēni iepazinās ar uzraudzības iestādes darbības virzieniem un funkcijām, detalizētāk uzzinot, kā notiek regulējošo prasību un likumu izstrāde, kā tiek organizēts uzraudzības process un jaunu tirgus dalībnieku licencēšana. Skolēniem šogad bija interese par notikumiem Latvijas ekonomikā un finanšu sektorā.

Jauniešiem bija iespēja piedalīties arī Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas izbraukuma sēdē FKTK, kopā ar deputātiem uzzinot par uzraudzības aktualitātēm un finanšu un kapitāla tirgus darbības rādītājiem.

Pēc iepazīšanās ar FKTK darba specifiku jaunieši varēja vairāk uzzināt arī par FKTK priekšsēdētāja Kristapa Zakuļa, viņa vietnieka Pētera Putniņa un trīs padomes locekļu – Jeļenas Ļebedevas, Ludmilas Vojevodas un Gvido Romeiko darba pienākumiem

Papildu informācijai:
Elīna Avotiņa
Finanšu un kapitāla tirgus komisijas
Komunikācijas daļas sabiedrisko attiecību speciāliste
tālr.:67774860; e-pasts: elina.avotina@fktk.lv

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm