FKTK apstiprinājusi alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldniekiem un ieguldījumu pārvaldes sabiedrībām saistošus normatīvos noteikumus

20.12.2017
  • Sadaļa:
Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) ir apstiprinājusi “Normatīvos noteikumus par ieguldījumu pārvaldes sabiedrības un alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldnieka atalgojuma politikas pamatprincipiem” un grozījumus “Ieguldījumu pārvaldes sabiedrību iekšējās kontroles sistēmas izveides normatīvajos noteikumos”, kuri izstrādāti, lai nodrošinātu detalizētas prasības un kārtību atalgojumu politikai un praksei. 

Šiem noteikumiem stājoties spēkā, alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldniekiem un ieguldījumu pārvaldes sabiedrībām var būt nepieciešams pārskatīt un pilnveidot savas esošās atalgojuma politikas un prakses, lai nodrošinātu atbilstību jaunajām prasībām. Ar šo noteikumu spēkā stāšanos spēku zaudēs FKTK 2015. gada 3. novembra normatīvie noteikumi Nr. 185 “Normatīvie noteikumi par alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldnieka atalgojuma politikas pamatprincipiem”, kuri līdz šim bija saistoši tikai Latvijas Republikā licencētiem alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldniekiem.

Papildu informācijai:
Agnese Līcīte
FKTK Komunikācijas daļas
sabiedrisko attiecību speciāliste
tālr.: 67774808; e-pasts: Agnese.Licite@fktk.lv
Vairāk par FKTK: www.fktk.lv, www.klientuskola.lv, Twitter.com/FKTK_LV

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm