FKTK atļauj veikt AS “Olainfarm” akciju galīgo atpirkšanu

29.12.2021
  • Sadaļa:
Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) pieņēmusi lēmumu atļaut AS "AB CITY" veikt AS "Olainfarm" akciju galīgo atpirkšanu, jo AS "AB CITY" AS "Olainfarm" ir ieguvusi nozīmīgu līdzdalību 96.1% apmērā un paziņojusi par to. Vienas akcijas cena galīgajā akciju atpirkšanā ir noteikta 9.26 eiro.

Galīgās akciju atpirkšanas rezultātā citiem akcionāriem piederošās AS “Olainfarm” akcijas tiks atsavinātas par labu AS “AB CITY”.

Vienas akcijas atpirkšanas cena ir noteikta saskaņā ar Finanšu instrumentu tirgus likumā noteikto metodi, kura paredz vienas atpērkamās akcijas cenas noteikšanu, dalot mērķa sabiedrības tīros aktīvus ar emitēto akciju skaitu. Tīrie aktīvi tiek aprēķināti no kopējiem aktīviem, atskaitot mērķa sabiedrībai piederošās pašas akcijas un saistības. Ievērojot, ka akcijas cena, kas aprēķināta saskaņā ar pēdējo – 2021. gada 3. ceturkšņa – konsolidēto pārskatu, nav par 10% lielāka, salīdzinot ar cenu, kas aprēķināta no konsolidētā revidētā 2020. gada pārskata datiem, vienas atpērkamās akcijas cena nevar būt zemāka par 9.26 eiro par akciju.

Turpmākai informācijai:
FKTK Komunikācijas un finanšu pratības daļa
tālr.: 67774808
e-pasts: dace.jansone@fktk.lv

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm


Pieraksties jaunumiem un saņem nozarei svarīgu informāciju savā e-pastā!