FKTK atļauj veikt SB Resolution AS reorganizāciju par komercsabiedrību, kuras darbība nav saistīta ar kredītiestādes pakalpojumiem

20.07.2022
  • Sadaļa:
Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome 19.07.2022. pieņēmusi lēmumu atļaut veikt SB Resolution AS reorganizāciju, pārreģistrējot to par komercsabiedrību, kuras darbība nav saistīta ar kredītiestādes darbību. Līdz ar šī lēmuma spēkā stāšanos spēku zaudē tai pārreģistrētā licence kredītiestādes darbībai.

11.07.2022. notika SB Resolution AS (iepriekšējais nosaukums Signet Bank AS), akcionāru sapulce, kurā tika nolemts atteikties no FKTK piešķirtās kredītiestādes licences, reorganizējot kredītiestādi par komercsabiedrību, kuras darbība nav saistīta ar kredītiestādes darbību.

Atbilstoši Kredītiestāžu likumā noteiktajam kredītiestādes reorganizācija, pārreģistrējot to par citu ar kredītiestāžu darbību nesaistītu komercsabiedrību, ir atļauta ar FKTK rakstveida atļauju, kuru FKTK izsniedz, ja kredītiestāde ir izpildījusi visas kredītiestādes grāmatvedības reģistros fiksētās saistības pret noguldītājiem.

Iepriekš jau vēstīts, ka FKTK padome 07.07.2022. pieņēma lēmumu atļaut veikt Signet Bank AS kredītiestādes uzņēmuma daļas pāreju AS Expobank. Līdz ar to no 11.07.2022. abu banku darbība ir apvienota vienā kredītiestādē, kas strādā ar Signet Bank nosaukumu. Plašāka informācija par to šajā FKTK paziņojumā.

 

Turpmākai informācijai:
FKTK Komunikācijas daļas
vadītāja Dace Jansone
t.: 67774808
E. dace.jansone@fktk.lv

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm


Pieraksties jaunumiem un saņem nozarei svarīgu informāciju savā e-pastā!