FKTK brīdina Ivaru Šenbergu par Finanšu instrumentu tirgus likuma pārkāpumiem

09.01.2014
  • Sadaļa:

Informācija plašsaziņas līdzekļiem
9.01.2014.

FKTK brīdina Ivaru Šenbergu par Finanšu instrumentu tirgus likuma pārkāpumiem
 
Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome 2014. gada 9. janvāra sēdē pieņēma lēmumu izteikt brīdinājumu Ivaram Šenbergam par Finanšu instrumentu tirgus likuma (FITL) 61. panta pirmās daļas un 86.1 panta otrās daļas pārkāpumu, savlaicīgi neinformējot FKTK par nozīmīgas līdzdalības iegūšanu un zaudēšanu AS „SAF Tehnika” un konstatējot FITL prasību pārkāpumus iekšējās informācijas turētāja paziņojumos par darījumiem ar uzņēmuma akcijām.

AS “SAF Tehnika” akcijas ir iekļautas regulētajā tirgū – biržas “NASDAQ OMX Riga” Oficiālajā sarakstā, tādējādi sabiedrības akcionāriem un iekšējās informācijas turētājiem ir jāievēro FITL prasības obligātās informācijas atklāšanā.

Par finanšu instrumentu tirgu regulējošo normatīvo aktu pārkāpumiem – šajā gadījumā par 61. panta pirmās daļas un 86.1 panta otrās daļas prasību nepildīšanu – FKTK ir tiesīga izteikt brīdinājumu vai uzlikt soda naudu līdz 14 200 euro. Ņemot vērā konkrētos faktiskos apstākļus, šajā gadījumā ir pieņemts lēmums par brīdinājuma izteikšanu Ivaram Šenbergam.

Turpmākai informācijai:
Marija Makareviča
Finanšu un kapitāla tirgus komisijas
Komunikācijas daļas sabiedrisko attiecību speciāliste
tālr.:67774808; e-pasts: marija.makarevica@fktk.lv

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm