FKTK brīdina Mārtiņu Oļševski par savlaicīgu informācijas neatklāšanu

14.11.2013
  • Sadaļa:

Informācija plašsaziņas līdzekļiem
14.10.2013.

FKTK brīdina Mārtiņu Oļševski par savlaicīgu informācijas neatklāšanu

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome šodien, 14. novembra sēdē pieņēma lēmumu izteikt brīdinājumu Mārtiņam Oļševskim par Finanšu instrumentu tirgus likuma (FITL) 4.1 panta trešās daļas pārkāpumu, jo noteiktajā termiņā nebija iesniegta FKTK pieprasītā informācija.

FKTK Mārtiņam Oļševskim pieprasīja informāciju, kas bija nepieciešama pārbaudes ietvaros. Mārtiņš Oļševskis, vilcinoties ar pieprasītās informācijas sniegšanu, apgrūtinājis un paildzinājis FKTK veiktās pārbaudes norisi.

Par finanšu instrumentu tirgu regulējošo normatīvo aktu pārkāpumiem – šajā gadījumā par FITL 4.1 panta prasību nepildīšanu – FKTK ir tiesīga izteikt brīdinājumu vai uzlikt soda naudu līdz 10000 latu. Ņemot vērā konkrētos faktiskos apstākļus, šajā gadījumā ir pieņemts lēmums par brīdinājuma izteikšanu Mārtiņam Oļševskim.

Informāciju par lēmuma rezolutīvo daļu FKTK publicēs arī savā mājas lapā, lai tādējādi informētu finanšu instrumentu tirgus dalībniekus un citas personas par to, ka par nesadarbošanos ar FKTK personai var būt piemērotas Finanšu instrumentu tirgus likumā paredzētās sankcijas.

Turpmākai informācijai:
Marija Makareviča
Finanšu un kapitāla tirgus komisijas
Komunikācijas daļas sabiedrisko attiecību speciāliste
tālr.:67774808; e-pasts: marija.makarevica@fktk.lv

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm