FKTK brīdina par nelikumīgu pakalpojumu sniedzēju “Today & Tomorrow AG”

28.06.2011
  • Sadaļa:

Rīgā, 28.06.2011.

Paziņojums masu informācijas līdzekļiem

FKTK brīdina par nelikumīgu pakalpojumu sniedzēju “Today & Tomorrow AG”

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (turpmāk – Komisija) ir saņēmusi informāciju, par uzņēmuma ar nosaukumu “Today & Tomorrow AG” neatļautu darbības veikšanu Latvijā. Minētā kompānija ar e-pasta vēstuļu starpniecību un interneta vietnēs www.today-tomorrow.eu/ru un www.to-and-to.com piedāvā Latvijas iedzīvotājiem tādus finanšu pakalpojumus kā pašas kompānijas akciju iegāde, ieguldījumi pensiju programmās ar tirgus situācijai neatbilstoši augstiem peļņas procentiem, klienta kredītsaistību pārņemšana un citu finanšu operāciju veikšana.

Komisija brīdina iedzīvotājus, ka kompānijai “Today & Tomorrow AG” nav normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā izsniegtas licences finanšu pakalpojumu sniegšanai Latvijā. Tādējādi tai Latvijā nav tiesību ne piedāvāt, ne arī sniegt šādus finanšu pakalpojumus. Vēršam uzmanību, ka Komisija tiesību aktos noteiktajā kārtībā neuzrauga šādu kompāniju darbību un tādējādi arī ieguldītāju intereses netiek valstiski aizsargātas. Komisija aicina ikvienu, pirms uzsākt sadarbību, pārliecināties vai iespējamais finanšu pakalpojumu sniedzējs ir tiesīgs sniegt attiecīgus pakalpojumus.

Informācija par visām juridiskajām personām, kurām atļauts veikt darbību Latvijā, ir pieejama Komisijas mājas lapā internetā sadaļā ”Tirgus dalībnieki” (mājas lapas adrese: www.fktk.lv).

Papildu informācija:
Agnese Joela
Finanšu un kapitāla tirgus komisijas biroja
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr: 67774808; e-pasts: agnese.joela@fktk.lv

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm