FKTK izsniegusi licenci akciju sabiedrībai “Alphinox Quality”

16.07.2021
  • Sadaļa:
Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izsniegusi licenci akciju sabiedrībai "Alphinox Quality" ieguldījumu pakalpojumu un ieguldījumu blakuspakalpojumu sniegšanai.

Akciju sabiedrība “Alphinox Quality” saņēmusi licenci ieguldījumu pakalpojumiem: ieguldījumu portfeļa pārvaldība un ieguldījumu konsultāciju sniegšana. Uzņēmums varēs sniegt arī ieguldījumu blakuspakalpojumus: piedāvāt ieteikumus attiecībā uz kapitāla struktūru, darbības stratēģiju un ar to saistītiem jautājumiem, sniegt ieteikumus un pakalpojumus attiecībā uz komercsabiedrību apvienošanos un uzņēmumu iegādi, veikt ieguldījumu pētījumus, finanšu analīzes vai citu vispārēju rekomendāciju sniegšanu attiecībā uz darījumiem ar finanšu instrumentiem, kā arī veikt ieguldījumu pakalpojumu un blakuspakalpojumu sniegšanu attiecībā uz atvasināto instrumentu bāzes aktīvu, ja tas saistīts ar ieguldījumu pakalpojumu vai ieguldījumu blakuspakalpojumu sniegšanu.

Akciju sabiedrība “Alphinox Quality” ir māsas sabiedrība Šveicē bāzētam aktīvu pārvaldes uzņēmumam Hérens Quality Asset Management AG. Uzņēmums ir neatkarīgs aktīvu pārvaldītājs ar pieredzi kapitāla ieguldījumu jomā.

Ar licencētajiem tirgus dalībniekiem iespējams iepazīties FKTK tīmekļvietnē.

Turpmākai informācijai:
FKTK Komunikācijas un finanšu pratības daļas
Vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste
Aija Brikše
tālr.: 67774807
e-pasts: aija.brikse@fktk.lv

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm


Pieraksties jaunumiem un saņem nozarei svarīgu informāciju savā e-pastā!