FKTK izsaka brīdinājumu AAS “Baltijas Apdrošināšanas Nams” par gada pārskata laicīgu neiesniegšanu

08.09.2017
  • Sadaļa:
Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) padome ir pieņēmusi lēmumu izteikt brīdinājumu AAS “Baltijas Apdrošināšanas Nams”, jo nav laicīgi publiskots gada pārskats kopā ar zvērināta revidenta ziņojumu un FKTK nav iesniegts zvērināta revidenta sagatavotā ziņojuma apdrošināšanas sabiedrībai noraksts par 2016. gadu. Apdrošināšanas un pārapdrošināšanas likumā noteiktā kārtība paredz, ka apdrošināšanas sabiedrībām minētā informācija jāpublisko un noraksts jāiesniedz FKTK ne vēlāk kā līdz 2017. gada 15. maijam.

Ņemot vērā, ka AAS “Baltijas Apdrošināšanas Nams” ir informējusi un sniegusi skaidrojumus FKTK par apstākļiem, kāpēc radies noteiktā publiskošanas un iesniegšanas termiņa kavējums, FKTK padomes ieskatā šajā situācijā ir samērīgi izteikt brīdinājumu.

AAS “Baltijas Apdrošināšanas Nams” vadība FKTK ir apliecinājusi, ka tās gada pārskats kopā ar zvērināta revidenta ziņojumu par 2016. gadu tiks iesniegts līdz 2017. gada 15. septembrim.

Atbilstoši Administratīvā procesa likumam AAS “Baltijas Apdrošināšanas Nams” var apstrīdēt FKTK pieņemto lēmumu, viena mēneša laikā iesniedzot pieteikumu Administratīvajā apgabaltiesā.

Turpmākai informācijai:
Agnese Līcīte
FKTK Komunikācijas daļas
sabiedrisko attiecību speciāliste
tālr.: 67774808; e-pasts: Agnese.Licite@fktk.lv
Vairāk par FKTK: www.fktk.lv, www.klientuskola.lv, Twitter.com/FKTK_LV

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm


Pieraksties jaunumiem un saņem nozarei svarīgu informāciju savā e-pastā!