FKTK pieredzes apmaiņā viesojas uzraugi no Lietuvas un Igaunijas

17.03.2014
  • Sadaļa:

Rīgā, 17.03.2014.
Informācija plašsaziņas līdzekļiem

FKTK pieredzes apmaiņā viesojas uzraugi no Lietuvas un Igaunijas

Šodien, 17. martā, notiek Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) vadības līmeņa tikšanās ar Igaunijas finanšu inspekcijas (Finantsinspektsioon) un Lietuvas Centrālās bankas (Lietuvos bankas) pārstāvjiem, kuras laikā plānots apspriest virkni jautājumu, t.sk. aktualitātes vienotā uzraudzības mehānisma ieviešanā un banku visaptverošā novērtējuma veikšanas procesā. Tāpat Lietuvas kolēģi ir ieinteresēti iepazīties ar mūsu valsts pieredzi eiro ieviešanā, kas patlaban ir aktuāli kaimiņvalstī.

FKTK priekšsēdētājs Kristaps Zakulis norāda: “Baltijas valstu uzraugu dienas kārtībā patlaban ir līdzīgas aktualitātes, kas ir saistītas ar vienoto uzraudzības mehānisma ieviešanu un izmaiņām līdzšinējā banku uzraudzības modelī. Tāpat plānojam apspriest eiro ieviešanas nianses, par ko gan Latvijas, gan Igaunijas pusei ir uzkrāta laba pieredze, kas noderēs Lietuvas kolēģiem, gatavojoties pievienošanai eirozonā.”

Pieredzes apmaiņas tikšanās ir labs un efektīvs veids, kas nodrošina ne tikai zināšanu apmaiņu, bet arī attīsta un stiprina sadarbību ar kolēģiem, bez kā nav iedomājama mūsdienīga pārrobežu finanšu un kapitāla tirgus uzraudzība.

Papildu informācijai:
Laima Auza
Finanšu un kapitāla tirgus komisijas
Komunikācijas daļas vadītāja
Tālr.: 67774860, 26148001
laima.auza@fktk.lv

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm