FKTK publisko 2011. gada pārskatu

22.06.2012
  • Sadaļa:

Rīgā 22.06.2012.

Paziņojums masu informācijas līdzekļiem

FKTK publisko 2011. gada pārskatu

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (turpmāk – Komisija) šodien ir publiskojusi savu 2011. gada un darba pārskatu. Saskaņā ar Finanšu un kapitāla tirgus komisijas likuma prasībām tas jāveic līdz kārtējā gada 1. jūlijam.

Komisijas priekšsēdētājs Kristaps Zakulis : “2011. gads bija izaicinājumu gads gan Latvijas finanšu sektoram, gan pašai Komisijai. Ja nebūtu gada nogales notikumu Krājbankā, šajā gadā banku sektors atkal pēc krīzes gadiem būtu kopumā strādājis ar peļņu. Arī sektora stabilitātes rādītāji kā kapitāla pietiekamība, likviditāte šajā gadā bijuši augsti. Un lai gan notikumu attīstība eirozonā visticamāk nesīs mums jaunus izaicinājumus šajā gadā, tomēr, turpinot izvēlēto Ziemeļeiropas ekonomisko stratēģiju – nedzīvot pāri saviem līdzekļiem, īstenot līdzsvarotu sektora attīstību un ievērot fiskālo disciplīnu, strādāsim ar jaunajiem izaicinājumiem, kā ar iespējām, kuras izmantot savā labā. Finanšu sektora stabilitātei un vienmērīgai attīstībai nepieciešama arī ikviena finanšu pakalpojumu saņēmēja augsta finanšu izpratne, kuras veicināšana turpmāk būs viens no Komisijas darba fokusiem.”

FKTK gada pārskata makets ir pieejams Komisijas mājas lapā sadaļā “Publikācijas”: http://www.fktk.lv/lv/publikacijas/gada_parskati/2011/2012-06-22_finansu_un_kapitala_tirg/

Ieva Upleja

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas

Komunikācijas daļas

galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr: 67774807, e-pasts: ieva.upleja@fktk.lv

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm