FKTK vadītājs piedalās konferencē Somijā par Vienoto banku uzraudzību

05.06.2014
  • Sadaļa:

Informācija plašsaziņas līdzekļiem
05.06.2014.

 
FKTK vadītājs piedalās konferencē Somijā par Vienoto banku uzraudzību

Šodien, 5. jūnijā, Somijas finanšu uzraudzības iestāde FIN-FSA organizē trešo ikgadējo konferenci par ES regulācijas un uzraudzības jautājumiem „Kā panākt, lai vienotais uzraudzības mehānisms uzlabo banku uzraudzību eirozonā un visā ES?”. Pasākumā piedalās pārstāvji no Ziemeļvalstu kompetentajām uzraudzības iestādēm – Latviju pārstāvēs Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) priekšsēdētājs Kristaps Zakulis.

Tā kā Vienotais uzraudzības mehānisms, sāks pilnībā funkcionēt šā gada 4. novembrī, kad Eiropas Centrālā banka pārņems lielāko eirozonas banku uzraudzību, banku uzraugiem ir daudz kopīgu jautājumu, ko pārrunāt, gan, lai labāk sagatavotos jaunajiem uzraudzības apstākļiem, gan tādā veidā stiprinātu pārrobežu sadarbību”, saka FKTK priekšsēdētājs Kristaps Zakulis.

Konferencē piedalīsies arī ECB Uzraudzības valdes priekšsēdētāja Daniela Nuī (Daniele Nouy) ar prezentāciju par vienoto uzraudzības mehānismu – kā mainīsies banku uzraudzība un kā tas ietekmēs banku sektoru. Pasākumā uzstāsies arī Somijas Centrālās bankas vadītāja vietnieks Penti Hakarainens (Pentti Hakkarainen), Zviedrijas Centrālās bankas Riksbank vadītājs Stefans Ingves (Stefan Ingves), kā arī Eiropas Banku iestādes priekšsēdētājs Andrea Enria (Andrea Enria). 
 

Papildu informācijai:
Laima Auza
Finanšu un kapitāla tirgus komisijas
Komunikācijas daļas vadītāja
Tālr.: 67774860
laima.auza@fktk.lv

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm