Saeima FKTK padomes locekļa amatā apstiprina Ģirtu Rūdu

16.03.2020
  • Sadaļa:
Pirmdien, 16. martā, Latvijas Republikas Saeima Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padomes locekļa amatā apstiprinājusi Ģirtu Rūdu, kuru virzīja FKTK padomes priekšsēdētāja Santa Purgaile. Ģ.Rūda darbu FKTK uzsāks 2020. gada 30. martā, kad FKTK padome sāks darbu trīs cilvēku sastāvā. Rūdas kandidatūru saskaņoja finanšu ministrs un Latvijas Bankas padome, kā arī viņa kandidatūras virzīšanu apstiprināšanai Saeimā atbalstīja Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija.

FKTK priekšsēdētāja S. Purgaile: “Ģirts Rūda ir jurists ar bagātu profesionālo pieredzi, tostarp finanšu sektorā, un viņa plašās zināšanas un pieredze lieti noderēs FKTK padomes darbā. Esmu gandarīta, ka mērķtiecīgi – soli pa solim virzāmies, lai ieviestu Finanšu un kapitāla tirgus likumā un tā pārejas noteikumos paredzēto FKTK pārvaldības modeli un FKTK komanda pilnvērtīgi īstenotu savas funkcijas.”

Ģ.Rūda Rīgas Biznesa skolā ieguvis maģistra grādu biznesa vadībā, savukārt Bristoles universitātē ieguvis maģistra grādu jurisprudencē. Līdzšinējā viņa profesionālā pieredze lielākoties saistīta ar darbu zvērinātu advokātu birojos, savukārt pašlaik Ģ.Rūda vada juridisko dienestu AS “RB Rail”. Papildus Ģ.Rūda veic arī pedagoģisko darbu Latvijas Universitātē.

Turpmākai informācijai:

FKTK Komunikācijas daļa

tālr.: 67774807

e-pasts: kristine.tjarve@fktk.lv

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Rīga, LV-1050
Tālrunis
6 7774800
E-Pasts:
Iepriekšējā pierakstīšanās pie sekretāra:
67 774 801
Datu aizsardzības jautājumiem:

Seko aktualitātēm


Pieraksties jaunumiem un saņem nozarei svarīgu informāciju savā e-pastā