SIA „Port Vecmīlgrāvis” izsaka maksātnespējīgās SIA “Termināls Vecmīlgrāvis” daļu atpirkšanas piedāvājumu

12.03.2014
  • Sadaļa:

Rīgā, 12.03.2014.
Informācija plašsaziņas līdzekļiem

SIA „Port Vecmīlgrāvis” izsaka maksātnespējīgās SIA “Termināls Vecmīlgrāvis” daļu atpirkšanas piedāvājumu

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome nolēma atļaut SIA „Port Vecmīlgrāvis” izteikt maksātnespējīgās SIA “Termināls Vecmīlgrāvis” daļu atpirkšanas piedāvājumu. Vienas  akcijas cena atpirkšanas piedāvājumā ir noteikta 0.01 eiro.

AS „Termināls Vecmīlgrāvis” 2003. gadā tika pasludināta par maksātnespējīgu. 2013. gadā akcionāru sapulcē tika pieņemts lēmums par uzņēmuma reorganizāciju par sabiedrību ar ierobežoto atbildību. Ņemot vērā, ka lēmums par reorganizāciju ierobežo “Termināls Vecmīlgrāvis” tiesības iekļaut daļas regulētajā tirgū pēc sabiedrības maksātspējas atjaunošanas (SIA daļas nav publiskā apgrozības objekts), akcionāriem, kuri pieņēma lēmumu par reorganizāciju, ir jāizsaka obligātais akciju atpirkšanas piedāvājums Finanšu instrumentu tirgus likumā noteiktajā kārtībā.

Ņemot vērā iepriekšminēto, SIA ”Port Vecmīlgrāvis”, kam pieder vairāk nekā 80% SIA “Termināls Vecmīlgrāvis” akciju, izsaka obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu pārējiem akcionāriem par cenu, kas ir SIA ”Port Vecmīlgrāvis” brīvprātīgi piedāvāta un ir augstāka nekā cena, kas aprēķināta atbilstoši Finanšu instrumentu tirgus likuma normām. Līdz ar to vienas  daļas (akcijas) cena atpirkšanas piedāvājumā ir noteikta 0.01 eiro.

Papildu informācijai:
Marija Makareviča
Finanšu un kapitāla tirgus komisijas
Komunikācijas daļas sabiedrisko attiecību speciāliste
tālr.:67774808; e-pasts: marija.makarevica@fktk.lv

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm