Uz laiku apturēta SIA “Eastern European Payment System” maksājumu pakalpojumu sniegšana

11.11.2013
  • Sadaļa:

Informācija plašsaziņas līdzekļiem
11.11.2013.

Uz laiku apturēta SIA “Eastern European Payment System” maksājumu pakalpojumu sniegšana

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome pieņēma lēmumu ar otrdienu, 2013. gada 12. novembri, uz laiku apturēt maksājumu iestādes “Eastern European Payment System” maksājumu pakalpojumu sniegšanu. Šāds lēmums pieņemts, jo SIA “Eastern European Payment System” darbībā konstatēti trūkumi noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas iekšējās kontroles sistēmā. Uzņēmuma ieraksts reģistrēto iestāžu reģistrā ir saglabāts un līdz ar konstatēto trūkumu novēršanu, FKTK varēs lemt par uzlikto ierobežojumu atcelšanu.

FKTK lēmums paredz, ka, sākot ar š.g. 12. novembri plkst. 00.00, SIA “Eastern European Payment System” nevar veikt maksājumu pakalpojumus, pieņemot jaunus klientu maksājumu uzdevumus. Tomēr sabiedrībai ir tiesības izpildīt līdz šim saņemtos klientu maksājumu uzdevumus, kā arī pēc esošo klientu rīkojuma, atskaitīt uzņēmuma kontā iesaldētos līdzekļus uz klienta kontu citā kredītiestādē vai izsniegt līdzekļus skaidrā naudā.

Par maksājumu pakalpojumu sniegšanas apturēšanu SIA “Eastern European Payment System” nekavējoties jāinformē savi klienti.

Klientus jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt uz SIA “Eastern European Payment System” tālruni: +371 66117431, +371 27743825 vai sazināties pa e-pastu: corpinfo@eepays.eu.

Turpmākai informācijai:
Papildu informācijai:
Marija Makareviča
Finanšu un kapitāla tirgus komisijas
Komunikācijas daļas sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr: +371 67774808
E-pasts: Marija.Makarevica@fktk.lv
 

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm