Diskusija “Atnācu, uzzināju, ieguldīju! Kas jāzina, lai sāktu ieguldīt?”

04.07.2022
  • Sadaļa:
Skatieties 2. jūlijā sarunu festivālā "Lampa" notikušās diskusijas "Atnācu, uzzināju, ieguldīju! Kas jāzina, lai sāktu ieguldīt?" ierakstu. Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padomes locekļa Ģirta Rūdas vadītajā diskusijā eksperti un privātie ieguldītāji sprieda par investora starta komplektu brīvo līdzekļu ieguldīšanai.

Diskusijas dalībnieki:

  • Anete Marhele, Finanšu izglītības biedrības pārstāve,
  • Toms Kreicbergs, finanšu jomas eksperts un treneris,
  • Kristaps Soms, Finanšu un kapitāla tirgus komisijas Finanšu instrumentu tirgus uzraudzības departamenta direktors,
  • Selīna Vancāne, Rīgas domes deputāte, Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētāja vietniece, Klimatneitralitātes darba grupas vadītāja.

Tiem, kuriem ir raisījusies interese par ieguldīšanu finanšu instrumentos vai pat kriptoaktīvos, bieži vien nav skaidrības, kur un kā to darīt. Daudzi nevēlas iepriekš apspriest savus plānus ar draugiem un tuviniekiem – baidās tikt pieķerti nezināšanā, neuzticas arī finanšu iestāžu konsultantiem. Kad jautājumu ir vesela gūzma, bet tie paliek bez lietišķas un izsmeļošas atbildes, plāni ieguldīt tālāk par ieceri netiek.

Diskusijas dalībnieki pastāstīja par savu pieredzi, kā sākt investēt un turpināt ieguldīt līdzekļus, cik daudz laika veltīt ieguldīšanai, kā nomaksāt nodokļus no gūtās peļņas u.c.

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm


Pieraksties jaunumiem un saņem nozarei svarīgu informāciju savā e-pastā!