Kredītiestāžu un uzņēmumu sadarbība naudas atmazgāšanas novēršanā

04.06.2021
  • Sadaļa:
Finanšu nozares asociācija sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, kā arī Finanšu un kapitāla tirgus komisiju (FKTK) 27. maijā organizēja semināru, lai veicinātu kredītiestāžu izpratni par uzņēmumu darbībā aktuālajiem izaicinājumiem un uzņēmumu izpratni par prasībām, kas noteiktas un kuras īsteno kredītiestādes, lai novērstu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju, terorisma un proliferācijas finansēšanu.

Semināra ierakstā var noskatīties FKTK Naudas atmazgāšanas novēršanas un sankciju departamenta Atbalsta un regulējuma daļas vecākās atbilstības nodrošināšanas ekspertes Ksenijas Vēzes-Veises stāstīto par kredītiestāžu sadarbību ar uzņēmējiem.

Ierakstā pieejama arī ekspertu diskusija par finanšu pakalpojumu pieejamību uzņēmējiem, pašreizējo situāciju naudas atmazgāšanas novēršanā un jaunā ietvara realitāti, kurā piedalās FKTK padomes loceklis Ģirts Rūda, Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Finanšu sektora uzraudzības apakškomisijas priekšsēdētājs Gatis Eglītis, Finanšu izlūkošanas dienesta priekšniece Ilze Znotiņa, SIA “Mobilly” valdes loceklis Valdis Bergs, Latvijas Finanšu nozares asociācijas Darbības atbilstības komitejas līdzpriekšsēdētājs, Swedbank Latvija Risku vadības pārvaldes vadītājs, valdes loceklis Juris Bogdanovs.

Visi semināra publiskās daļas video ieraksti un seminārā izmantotās prezentācijas pieejamas Finanšu nozares asociācijas tīmekļvietnē.

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm