Brīdinām par “Capital Investment Brokers Limited” Ltd, izmantojot zīmolu CIBfx Limited (CIBfx), piedāvātajiem nelicencētiem ieguldījumu pakalpojumiem un maksājumu apstrādē iesaistīto nelicencēto maksājumu pakalpojumu sniedzēju RegularPay

24.07.2019
  • Sadaļa:
Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) brīdina par nelicencētu ieguldījumu pakalpojumu sniedzēju CIBfx Limited (CIBfx) (uzņēmums: "Capital Investment Brokers Limited" Ltd, Sentvinsenta un Grenadīnas (angļu: Saint Vincent and the Grenadines)) piedāvātajiem finanšu pakalpojumiem tīmekļa vietnē: https://cibfx.com/, kā arī brīdina par maksājumu apstrādē iesaistīto nelicencēto maksājumu pakalpojumu sniedzēju RegularPay piedāvātajiem nelicencētiem maksājumu pakalpojumiem tīmekļa vietnē: https://regularpay.com/

FKTK norāda, ka minētajiem pakalpojumu sniedzējam nav tiesību nodarboties ar ieguldījumu pakalpojumu, tajā skaitā ieguldījumu blakus pakalpojumu un maksājumu pakalpojumu sniegšanu Latvijā. FKTK aicina nesadarboties ar minēto pakalpojuma sniedzēju un norēķinu apstrādes nodrošinātāju.

Gadījumā, ja Jums ir nodarīti zaudējumi vai aizdomas par krāpšanu, aicinām vērsties Valsts policijā.

FKTK uzrauga tikai licencētus tirgus dalībniekus, kas saņēmuši attiecīgu licenci ieguldījumu piesaistei vai maksājumu apstrādes veikšanai. Tikai pie šiem pakalpojumu sniedzējiem klientu aizsargā valsts.

Iedzīvotājiem, kuri nav profesionāļi finanšu pakalpojumu jomā, bet vēlas veikt ieguldījumus, rekomendējam doties uz savu banku vai ieguldījumu brokeru sabiedrību, kas saņēmušas attiecīgu licenci vai darbības atļauju.
Šādiem pakalpojumu sniedzējiem ir pienākums informēt par iespējamajiem riskiem un nodrošināt klienta riska profilam atbilstošu piedāvājumu.

FKTK aicina iedzīvotājus pirms sadarbības uzsākšanas ar kādu no ieguldījumu pakalpojumu sniedzējiem, pārliecināties par to tiesībām piedāvāt un sniegt ieguldījumu pakalpojumus Latvijā.

Informācija par licencētām ieguldījumu pakalpojumu sniedzējiem Latvijā ir pieejama FKTK tīmekļa vietnē – Licencētie pakalpojumu sniedzēji un Ieguldījumu pakalpojumu sniedzēji no citām dalībvalstīm, kam atļauts sniegt pakalpojumus Latvijā: https://www.fktk.lv/tirgus-dalibnieki/ieguldijumu-pakalpojumu-sniedzeji/

Kontakti


Adrese:
Kungu iela 1, Riga, LV-1050
Tālrunis:
6 7774800
E-pasts:
Par nelicencētiem pakalpojumiem
Datu aizsardzība:

Seko aktualitātēm